Hadise Tiffany Çatlak Parti’de sahne aldı

'Hayatı Tüm Renkleri ile Yaşa' sloganının verdiği coşkuyla tekstil sektörüne canlılık ve neşe getiren...

20.07.2009 - 14:57 | MediaCat

‘Hayatı Tüm Renkleri ile Yaşa’ sloganının verdiği coşkuyla tekstil sektörüne canlılık ve neşe getiren, gençlerin ve daima genç kalanların tercih ettiği markaların başında gelen Tiffany’nin ev sahipliğinde Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilen 4. Geleneksel Çatlak T-shirt yarışması Final Partisi’ne 6 bin kişi katıldı. Gecede ‘Kahraman’ adını taşıyan yeni albümüyle İstanbul’da ilk kez sevenlerinin karşısına çıkan Hadise, yılın en çatlak partisinde ‘Evlenmeliyiz’ dedi.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen geleneksel Tiffany Çatlak T-shirt Yarışması’na 22 bin eser katıldı. Ön eleme sonucunda finale kalan 30 eser www.catlaktshirt.com sitesinden oylamaya sunuldu. 223 bin kişi web sitesini ziyaret etti, 35 bin kişi oy kullandı. Tiffany Çatlak T-shirt Yarışması’nda bu sene “WC” adlı çalışmasıyla Adnan Cantürk birinci, “Tavuk Döner” adlı çalışmasıyla Zehra Eren ikinci, “Fark Var” adlı esprisiyle Erkan Öğçe üçüncü, “Turkish Delight” adlı eserle Şakir Yıldırım dördüncü oldu.

Birinciye 10 bin TL’lik para ödülü, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 2500 TL, dördüncüye ise Genç TUR’dan 2 hafta İngiltere’de aile yanı konaklamalı dil kursu armağan edildi. Gecede eğlence doruktaydı.

Tiffany Catlak T-Shirt Yarışması her yıl tekrarlanıyor ve seçilen parçalar T-Funny koleksiyonunun bir parçasını oluşturuyor.T-Funny koleksiyonunun diğer bölümünde ise Leman tiplemelerinden hazırlanan t-shirt’ler yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.