MediaCat

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

HABER GLOBAL, haberciliğe yeni bir soluk getirmek amacıyla Global Medya Group A.Ş. tarafından kuruldu.

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

HABER GLOBAL insanı merkeze koyan, dertleri değil çözümleri gösteren, insan odaklı, sosyal habercilik anlayışıyla Türkiye’nin en iyi haber kanalı olmayı hedefliyor. Tüm bilinenleri yıkıp yeni bir kanal olma amacıyla yola çıkıyor.

HABER GLOBAL ekranında sadece haber değil, sokağın, insanların ve siyasal gündemin nabzı tutulacak; doğru isimlerle doğru noktalara odaklanan haber tartışma programları, ekonomi ve spor bültenleri, haber programları ve belgeseller olacak.

HABER GLOBAL’i başarıya taşıyacak isimlerin başında Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Elnur Abdullayev, CEO’su televizyon ve dijital yayıncılığın genç ve tecrübeli ismi Mammad Gulmammadov, ve Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş geliyor. Kanalın Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Alişer Delek, Ankara Temsilcisi Faruk Demirel, Programlardan Sorumlu Koordinatörü ise Cansel Poyraz Akyol.

HABER GLOBAL ekran yüzleri ve programları

HABER GLOBAL ekranlarında izleyeceğiniz başarılı, tecrübeli ekran yüzleri ve programlardan bazıları:

Gün Boyu Haber Kuşakları

  • Hafta içi her gün saat 06:00’da günün en sıcak gelişmeleri Seda Selek ile “Türkiye’de Sabah”ta,

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

  • Ankara kulislerindeki son gelişmeler, dış haberler, ekonominin, sporun gündemi Erhan Ertürk ile “9’dan 13’e”de,

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

  • Günü şekillendiren tüm gelişmeler Senem Toluay Ilgaz ile “13’ten 16’ya”da,

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

  • Gündemin en sıcak haberleri saat 16:00’da Osman Girgin ile “Günün Nabzı”nda,
  • Güne damga vuran haberler, günün tüm gelişmeleri saat 19:00’da Ekin Olcayto ile “Ana Haber”de.

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

  • 24 saatte yaşananlar, gündemi ve geleceği yönlendiren tüm gelişmeler saat 23:00’te Gülay Özdem ile “Günün Sonu”nda ekranlarda olacak.

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

  • Sabaha kadar süren haber maratonunda ise Nevra Öner ve Cansu Şimşek izleyiciyle buluşacak.

Tartışma programları

Türkiye ve dünya gündeminin öne çıkan meseleleri, deneyimli televizyon habercileri tarafından konunun uzmanı ve günün öne çıkan isimleriyle masaya yatırılıyor. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 20:00’de Senem Toluay Ilgaz ile “Neden?””, salı ve perşembe günleri de saat 20:00’de Erhan Ertürk ile “Müzakere” programları ekranlarda olacak.

Ekonomi gündemi

Ekonomideki son gelişmeler HABER GLOBAL Ekonomi Müdürü Murat Üzel ve İlke Canpolat’tan takip edilecek. Pazartesi ve cuma günleri saat 11:20’de Murat Üzel “Mesai” programında sosyal güvenlikle ilgili sorulara konunun uzmanıyla birlikte yanıt arayacak.

Dış haberler

Dünya gündemindeki en sıcak gelişmeler, Haber Global Dış Haber Müdürü Süheyla Demir ile ‘’Dış Hatlar’’ programı ile hafta içi her gün saat 16:30’da ekrana gelecek.

Spor gündemi

Hafta içi her gün ekrana gelecek spor bültenleri kapsamında, cumartesi 23:10’da Onur Tuğrul’un moderasyonunda değerli konuklarıyla birlikte “Kontra” programında spor severler için ekranda olacak. Pazar 23:10’da yayınlanacak “Karşılaşma” programıyla sporda öne çıkan gelişmeleri Melike Saied konuklarıyla yorumlayacak.

HABER GLOBAL programları

Deneyimli televizyoncu Ceren Akdağ, HABER GLOBAL’de program müdürlüğünün yanı sıra “Hayat Sana Güzel” programıyla her hafta sonu kültür sanattan spora, güzellikten sağlığa, yemekten müziğe birçok konu ve konukla izleyicisiyle buluşacak.

HABER GLOBAL yeni haber kanalınız

Merak ettiğiniz, Türkiye’nin sevilen simalarının ağırlanacağı programda özel röportajlar, sokağın sesi ve sürpriz bölümler yer alacak. Her cumartesi ve pazar hayatın bütün renklerini içinde barındıran bölümleriyle saat 09:15’te HABER GLOBAL’de.

Bora Balar’ın sunumuyla “Bi Tık Dünya”, dijital oyuncaklardan yepyeni icatlara, uzay çalışmalarından mobil cihazlara, hayatı kolaylaştıran uygulamalardan milyonlarca kişiyi peşinden sürükleyen oyunlara kadar “teknolojiye dair her şeyi” ekrana taşıyacak. Teknolojinin gülümseyen yüzünü ekrana taşıyan program her Cumartesi saat 12:30’da HABER GLOBAL’de.

Gülnur Üykü’nün sunumuyla kültür sanat dünyasının kalbi her hafta “Sanat Durağı” programında atacak. Festivallerde sizin için yer ayıran, sanatı evinize getiren, özel röportajlarla yeni projeleri haber veren program, her hafta cuma günü saat 18:30’da HABER GLOBAL’de.

Ersen Kıyga’nın hazırladığı “Şehrin Sesleri ve Şehrin Yüzleri”, insan hikâyeleri ile karşınızda olacak. Her gün selam verdiğiniz nohut pilavcının hikâyesi veya şehrin üzerinde uçan güvercinin kanat sesi… Kısa belgesel tadında ekranlarda olacak.

HABER GLOBAL frekans bilgileri

Digiturk 47.Kanal
D-Smart 53.Kanal
UYDU: TÜRKSAT 4A

HABER GLOBAL sosyal medya adresleri

Twitter.com/HaberGlobalTV
Instagram.com/haberglobal
Facebook.com/HaberGlobal

Haberglobal.com.tr adresinden canlı yayın izleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.