Güzel Sanatlar’da yeni genel müdür

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi'nin ajans başkanlığı görevine, 15 Ocak tarihinden itibaren Zeynep Aydın getirildi.

20.01.2004 - 00:00 | MediaCat

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi’nin ajans başkanlığı görevine, 15 Ocak tarihinden itibaren Zeynep Aydın getirildi. Zeynep Aydın Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü?nden 1992 yılında mezun oldu. Bu tarihten beri devam eden reklamcılık kariyerinin ilk yarısında müşteri ilişkileri, ikinci yarısında stratejik planlama ve pazarlama danışmanlığına yoğunlaştı. 1996 yılından beri Güzel Sanatlar Grubu çatısı altında çalışan Zeynep Aydın, son olarak 2001 yılında kurduğu pazarlama danışmanlığı şirketi Spark*?ın genel müdürlüğünü yapmaktaydı.

Müşterileriyle ilişkilerinde gösterdiği istikrarla farklı bir konuma sahip olduğu belirtilen Güzel Sanatlar Grubu, bu sene 30uncu yılını kutluyor. Grubun, 15 yılı aşkın bir süredir birlikte çalışmayı sürdürdüğü müşterileri olduğunu söyleyen Zeynep Aydın, bu başarının arkasında iş ortaklığı anlayışının olduğunu vurguladı. Ajansın “büyük ajanslar yaratıcı değildir” görüşüne meydan okuduğunu da belirten Aydın, yaratıcı heyecan ve ödül performansının yıllardır aynı yüksek standartları koruduğunu belirtti.

İlk bakışta tanınabilecek bir “ajans tarzı”na sahip olmamayı da bir başka farklılık olarak değerlendiren Aydın, ” Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ele aldığı her markanın hedef kitlesi ve ihtiyaçları doğrultusunda özgün bir ‘marka dünyası’ yaratması ve müşterilerinin ‘işine yarayan’ işler yapmasıyla tanınmıştır” dedi. Aydın ayrıca, Saatchi & Saatchi gibi çok “karakterli” bir uluslararası networkle yapılan işbirliğinin yanında Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi?nin, çok önemli yerli müşterilere ve yerel bir kurum kültürüne sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.