MediaCat

Güvenliğinizi düşünen bir araba

Volvo güvenliğe verdiği önemi yeni ebeveyn olmuş bir çiftin hikâyesi aracılığıyla anlatıyor.

Güvenliğinizi düşünen bir araba

İsveç menşeli Volvo, XC60 ve XC90 modellerinin güvenlik donanımına dikkat çekmek için yeni ebeveyn olmuş bir çiftin dört kişilik hayatının ilk dönemine ortak olduğu bir kampanya hazırladı. Çocuklarının güvenliği için tüm önlemleri alan ebeveynler gibi Volvo’nun da sürücülerinin ve onların etrafındaki diğer araç ve yayaların güvenliğini gözettiğini anlatan reklam filmi Forsman & Bodenfors imzası taşıyor.

Yeni reklam kampanyasıyla Volvo XC60 ve XC90 modellerinin ailelerin kullanımı için ideal olduğunu göstermek istediklerini söyleyen Volvo Cars Marka Proje Müdürü Louise Ahlström, konuyla ilgili açıklamasına şu sözlerle devam ediyor: “Ebeveyn olmanın ne denli zor olduğunun farkında olduğumuzu ve Volvo’nun ebeveynlere destek olmak için onların yanında olduğunu anlatmak istedik. Arabalarımızdaki güvenlik donanımı sizi ve sevdiklerinizi korumak için var ve bu kampanyanın bunu esprili ve anlaşılır biçimde gösterdiğini düşünüyoruz.”

1 Eylül itibarıyla Avrupa’da yayına giren kampanya takip eden dönemde ABD ve Çin başta olmak üzere diğer pazarlardan da hedef kitlesiyle buluşacak. Çekimleri Temmuz 2020’de Stockholm’de gerçekleştirilen kampanyanın Birleşik Krallık için hazırlanan versiyonu şöyle:

Westworld ve Chernobyl gibi dizilerin yanı sıra Star Wars: Rogue One’ın da oyuncu kadrosunda yer alan İsveçli oyuncu Fares Fares baba rolünde yer aldığı reklam filmi hakkında şu yorumda bulunuyor: “Bir yaşında bir çocuk babası olarak bu sahnelerde kendi hayatımdan izler görüyorum. Ebeveyn olduğunuzda tüm hayatınız çocuklarınızın etrafında şekilleniyor -ki benim durumumda, Ziggy’nin etrafında. Biz de evimizi tıpkı reklam filmindeki gibi güvenlik altına alıyoruz, aynı alışveriş rutinine giriyoruz ve Ziggy’nin zarar görmemesi için gereken tüm önlemleri alıyoruz. Volvo’yla birlikte çalışmak ve ebeveynlerin çocuklarına yardım etmesi gibi Volvo’nun da tehlikeli durumları bertaraf etmek için sürücülere yardım ettiğini anlatmak eğlenceliydi.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.