Guns’n Roses yakında İstanbul’da

Amerikalı rock grubu Guns n’Roses, İstanbul Kuruçeşme Arena’da konser verecek. Organizasyonunu, Rockistanbul’un üstleneceği belirtilen konser, 12 Temmuz’da gerçekleşecek.

26.06.2006 - 00:00 | MediaCat

1987 ile 1993 yılları arasında albümleri 90 milyondan fazla satılan, ancak daha sonra büyük bir sessizliğe bürünen Guns n’Roses, 10 yıl aradan sonra geçen ay turneye çıkmış ve Madrid’de sahne almıştı.
Gitarist “Slash” ve basçı “Duff” McKagan’ın 1990’lı yılların ortalarında gruptan ayrılmalarıyla bugün geriye sadece Axl Rose kalırken, grubun iki önemli isminin eksikliği hissediliyor. Buna karşın 10 yılı aşkın bir süreden sonra New York’ta rock severlerin karşısına ilk olarak 12 Mayıs’ta çıkan Axl Rose, ilerleyen yaşına rağmen performansıyla göz dolduruyor.
Şarkıcı Axl Rose’un dışında grubun yeni üyeleri Dizzy Reed (keyboards), Tommy Stinson (bass), Robin Finck (gitar), Richard Fortus (ritm gitar), Bumblefoot (gitar), Brian Mantia “Brain” (bateri) ve Chris Pitman’dan (keyboards) oluşuyor

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.