Gündemi takip eden Halk Arenası zirvede

22 Mayıs’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

23.05.2014 - 10:33 | MediaCat

Dün akşamki konukları ile bir Sosyal TV zaferine daha imza atan Halk Arenası, Perşembe gecesi yayını birincilik tahtını alarak kapattı. Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen ve Atilla Sertel’i konuk eden Uğur Dündar, Bornova’daki Aşık Veysel Amfitiyatro’da bir halk arenası daha yarattı. Dün gece Okmeydanı’nda çıkan olaylardan görüntülerinde yer aldığı yayında izleyiciler “Bu düzeni değiştirmek için artık bir nesil kendini feda etmek zorundadır” yorumunu sıkça paylaştı.

Arkadaşım Hoşgeldin gene kahkaha sever sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarındaydı. Sertab Erener’i konuk eden Tolga Çevik ve ekibi izleyicilerden büyük ilgi gördü. Yaz turnesinin haberini de veren ekibin şehir listesi izleyiciler arasında paylaşıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu #vadidemayın etiketi ile yayınladığı bölümüyle Perşembe gününü üçüncü sırada kapattı. İzleyiciler “Safiye Polat’ın hakkı verdi” diyerek Safiye’nin sözlerini paylaştı. Bir yandan da “Polat Alemdar ölürse dizinin ‘Kurtlar Vadisi Ahiret’ olarak devam etmesinden korkuyorum…” gibi espriler sıklıkla paylaşıldı. Dizinin sonlarına doğru izleyiciler reklamlara isyanlarını da dile getirdiler. Kahkaha deyince

Sosyal TV izleyicisinin aklına gelen bir diğer yayın olan Kardeş Payı, rekabeti Arkadaşım Hoşgeldin’e kaptırmış olsa da hala hatırı sayılır bir kitleye içerik ürettirmeyi başarıyor. Bu Perşembe gecesini dördüncü sırada kapatan dizi #Hamiyetinrüyası bölümü ile izleyicilerine eğlenceli bir gece yaşattı. Dizide yapılan esprilerden “Metin: Millet uyumak için koyun sayar biz Liverpool’dan yediğimiz golleri sayıyoruz..” ve “Hayat çirkinler için gerçekten çok çirkin be Sezai Abi….” paylaşılırken izleyicileri “Silah kullanmadan hallet kaza süsü ver takdiri ilahı desinler #KardeşPayı verdi ayarı yine inceden”  gibi gözlerinden kaçmayan yerleri de vurguladı.

Güldür Güldür, Emre Çolak’ı konuk ettiği bölümü ile perşembenin beşincisi oldu. Yayında yapılan Twitter göndermesi geceye damgasını vururken “Artık kuş salamazsınız ben mahkeme kararıyla kuş salımını yasakladım.” alıntısı hızla yayıldı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 22 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.