Digiturk yaza hızlı giriyor

Markanın yeni kampanyası kolay ve keyifli bir hayat vaat ediyor.

23.05.2014 - 10:31 | MediaCat

Markanın yeni kampanyası kolay ve keyifli bir hayat vaat ediyor.

Digiturk’ün markanın duygusal ve rasyonel faydalarını tüketici odaklı bir bakış açısıyla anlatan yeni reklam kampanyasında, izleyicinin gözüyle Digiturk ve hizmetlerinin yaşama getirdiği kolaylıklar ve avantajlar yalın bir dille sunuluyor. Yeni kampanyada Anıl İlter ve Osman Karagöz Digiturk’ün marka yüzleri olarak karşımıza çıkıyor.

Medina Turgul DDB tarafından yürütülen ve çeşitli mecralarda tüketici ile buluşacak yeni reklam kampanya için ilk etapta 12 reklam filmi çekildi. Yönetmenliğini KETCHE’nin üstlendiği filmlerde, iki yetenekli oyuncuyla birlikte başrolü paylaşan bir de kedi yer alıyor. Ana karakterlerin ‘Kedi’ ismini verdikleri evin sevimli kedisi, ‘orijinal dilinde altyazılı’ olarak diyaloglara katılıyor ve keyfine düşkün iki karakterin dünyasında aklı ve sağduyuyu simgeliyor. Sit-com formatındaki filmlerde zaman zaman iki ana karaktere Murat Murathanoğlu, İsmet Badem ve Gamze Topuz gibi ünlü yüzler de katılıyor.

Künye:

Reklamveren: Digiturk
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Kreatif Ekip: Kurtcebe Turgul, Gökhan Erol, Mehmet Güney, Necmi Mutlu, Gizem Hız ve Fatma Öcal
Müşteri İlişkileri: Yasemin Altan, Sezen Şerez, Pınar Çelebi ve Ayşegül Al
Reklamveren Temsilcileri: Kadri Mutlu, Gonca Kahraman, Kağan Aras, Özlem Özdemir, Sejda Olcaş, Erman Dengiz ve Zeynep Sarptır
Ajans Prodüktörü: Gülengül Arlıer ve Nisan Turgul
Yapım Şirketi: Renkli Filmler
Yönetmen: KETCHE
Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.