Gülümsemenin gücü adına!

Lay’s'in amacı gülücük dağıtmak.

09.02.2018 - 17:08 | Gönül Hadımlı

Gülümsemenin gücü adına!

PepsiCo markalarından Lay’s, 2018 için kendisine yeni bir görev ediniyor: Gülücük dağıtmak!

Markanın 18 yaş üzeri 1.006 ABD vatandaşı ile gerçekleştirdiği online anket çalışmasının sonuçlarına göre, Amerikalılar gülümsemenin hem kendilerinin hem de etraflarındakilerin yaşamlarında pozitif bir etkisi olduğunu düşünüyor. 10 bireyden 9’u, çevrelerindeki insanları gülerken görmenin kendilerini de mutlu ettiğini ve eğer gülümsemeleri başka birisinin yaşamını aydınlatacaksa, çok daha sık gülümseyeceklerini söylüyor.

Elde edilen sonuçlara göre harekete geçen marka da kampanya kapsamında, kendisini çocukların tıbbi ihtiyaçlarını gidermeye adayan uluslararası dernek Operation Smile ile işbirliği yapıyor ve Lay’s paketlerinin üzerine bireylerin gülümsemeleri yerleştiriliyor. Bu paketlerin gelirinin belirli bir kısmı da Operation Smile’a bağışlanıyor. Tüm dünyada 12 Şubat – 7 Nisan tarihleri arasında raflarda olacak bu paketlerin hepsi satıldığı taktirde derneğe 1 milyon doların üzerinde bağış yapılacak. Şubat ayının sonlarına doğru tüketicilerin kendi gülümsemelerini paketlerin üzerine yerleştirebileceği bir uygulamada da markanın web sitesinde yayınlanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.