Gülse Birsel’in köşe yazısı sosyal medyanın gündeminde

Birsel'in 20 Eylül'de Hürriyet'te yayınlanan yazısı Köşe Yazarları Endeksi'nde ilk sıraya oturdu.

21.09.2017 - 11:31 | MediaCat

Gülse Birsel'in TEOG yazısı sosyal medyanın gündeminde

MediaCat Online, 2013 yılından bu yana, gündem yaratan ulusal basılı ve dijital gazetelerin köşe yazarlarının yazılarının yayınlandığı gün içerisinde sosyal medyadaki paylaşımlarını “Köşe Yazarları Endeksi” adını verdiği dinamik bir sıralama sistemiyle ölçüyor.

Her gün, yazarların bir önceki gün yayınladıkları yazıları Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn paylaşımları dikkate alınarak değerlendiren sistemde oldukça uzun bir zamandır Yılmaz Özdil’in hakimiyeti hissediliyor. Genellikle diğer yazarlarla arasındaki farkı açmayı başaran Özdil bugün tahtını Gülse Birsel’e kaptırmış görünüyor.

Birsel'in 20 Eylül'de Hürriyet'te yayınlanan yazısı Köşe Yazarları Endeksi'nde ilk sıraya oturdu.

Köşe Yazarları Endeksi’nin sıklıkla ilk sırasındaki Yılmaz Özdil’in önüne geçmeyi başararak endekste ender görülen bir sıralamaya imza atan Birsel, Hürriyet’te yayınlanan “Uuu bu eğitim sistemi tam bir lunapark dostum!” isimli yazısında TEOG’un kaldırılması kararının ardından yaşanabilecek senaryoları değerlendiriyor.

Gülse Birsel’in ilgili yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.