Performics Türkiye’de

Digitouch, Türkiye'deki faaliyetlerini Performics markası altında sürdürecek.

21.09.2017 - 13:43 | MediaCat

Publicis Groupe ajanslarından Digitouch, Türkiye’deki faaliyetlerini performans pazarlama ajanslarından Performics markası altında sürdürecek. Buna göre Digitouch, 57 ülkede faaliyet gösteren Performics’in Türkiye ofisi olarak hizmet verecek. Publicis Groupe bünyesine geçtiğimiz yıl katılan ajansın liderliğini ise Publicis One Türkiye‘nin yönetim kurulunda entegrasyondan sorumlu kurul üyesi olarak görev yapan Yunus Güvenen üstlenecek.

2008 yılında kurulan Digitouch, kurucu ortak ve CEO Yunus Güvenen liderliğinde yeni nesil dijital pazarlama çözümleri sunmakta. Publicis Groupe bünyesine 2016 yılında katılan ajans, başta dijital medya satın alma ve planlama, arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu ile affiliation ve kişiselleştirilmiş hedefleme gibi network hizmetleri olmak üzere birçok çalışmaya imza atıyor.

Performics Türkiye‘nin Digitouch’un pazardaki gücünü Performics’in küresel deneyimi ve geniş network’ü ile buluşturduğunu söyleyen Güvenen, yeni dönemde yerli ve küresel müşterilerine rakipsiz performans pazarlama hizmetleri ve eşsiz bir yeni teknoloji seçkisi sunacaklarını belirtti. Yunus Güvenen’in raporlayacağı Publicis One Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş ise grubun Türkiye’deki mevcudiyetini güçlendirmek için attıkları adımların altını çizerek, Publicis Groupe bünyesindeki küresel markaları pazara kazandırarak hızlı bir şekilde büyüdüklerini belirtti.

Yunus Güvenen ve ekibinin Performics ailesine ve network’üne katılmasından duyduğu heyecanı dile getiren Performics Worldwide CEO’su Michael Kahn ise Güvenen ile birlikte Performics Türkiye’nin gerek ülkedeki gerekse dünya genelindeki müşterilerini en iyi performans stratejileri ve çözümleriyle buluşturmayı sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.