MediaCat

Güldür Güldür Show yeni sezona hızlı başladı

Açılışı Ceza ve Anadolu Ateşi’yle yapan program her iki ekranın da galibi oldu.

Güldür Güldür Show yeni sezona hızlı başladı

Yaz boyu tekrarları ile izlenmeye devam eden Güldür Güldür Show, Perşembe gecesi Show TV‘de sezonu Ceza ve Anadolu Ateşi ile açtı. Program 7.282 izleyiciden aldığı 9.014 tweet ile sosyal TV‘de günü birinci sırada kapattı. Ceza’nın hayranlarında yoğun ilgi gören programda izleyiciler yeni bölümlerin başlamasına sevindiklerini de paylaştı.

Açılışı Ceza ve Anadolu Ateşi'yle yapan Güldür Güldür Show her iki ekranın da galibi oldu.

Yeni yayın döneminde ismine bir de “çocuk” ekleyerek 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk‘a dönüşen dizi, Fox TV ekranlarındaki sezon açılışı ile sosyal TV reytinglerine ikinci sıradan giriş yaptı. Demet Evgar ve Emre Karayel ikilisini çok özlediklerini dile getiren izleyiciler yeni sezondan önce geçmiş bölümlerden videolar ve fotoğraflar paylaşarak kendi deyimleri ile “nostalji” yaptılar. Dizi toplamda 3.359 izleyiciden 4.434 tweet alarak yayılımda 8.415.816 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk Twitter reytinglerinde ikinci sıraya yerleşti

Kiraz Mevsimi izleyicilerinin yeni yayın günü ve yeni bölüm heyecanı devam ederken, Medcezir izleyicileri Cuma akşamki sezon açılışı için dizilerine destek vermeyi sürdürdü. Diziler üçüncü ve dördüncü sıralarda yer aldı.

Kaçak Gelinler izleyicilerinin gündemi, dizinin yeni yayın tarihi ve yeni yayın gününe alınması oldu. Durumdan memnun olmayan izleyiciler bir araya gelerek yayın günü kaydırmanın dizilerine yaramayacağı ve Pazartesi günleri olduğu yerde devam etmesi gerektiğine olan inançlarını paylaştı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

MediaCat Kimola Twitter reytingleri 11 Eylül 2014 Perşembe

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 11 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.