MediaCat

Grup hediye devri başlıyor

Birkaç arkadaş birleşip doğum gününde arkadaşınıza son model bir iPad almak artık çok kolay.

Grup hediye devri başlıyor

Avrupa ve Amerika’da hızla yayılıp hediye alma alışkanlıklarını değiştiren grup hediye modeli, www.gruphediye.com ile Türkiye’ye geldi. Grupça bir araya gelerek hediye alabileceğiniz Türkiye’deki tek site gruphediye.com, birlikte hediye alma sürecini online ortama taşıyarak hayatı kolaylaştırıyor. Düğün, terfi, doğum günü gibi özel günlerde, bir araya gelerek bir arkadaşınıza hediye almayı dert olmaktan çıkarıyor.

Gruphediye.com kullanıcılara hediye listesi oluşturma ve arkadaşlarıyla paylaşma seçeneklerinin yanı sıra site üzerinden grup kurma, para toplama ve hediye seçme imkanı da vererek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Sosyal medya ile yüzde yüz uyumlu olan gruphediye.com, kullanıcılara arkadaşlarının doğum gününü Facebook’ta kuru bir mesajla kutlama yerine, Facebook arkadaşlarıyla, arkadaşı Facebook’ta yoksa e-posta veya SMS yoluyla güçlerini birleştirerek çok daha büyük ve kullanışlı bir hediye alma imkanı veriyor. Hediye alma sürecini kolay ve keyifli bir hale getiren sitede elektronikten ev aletlerine, ev tekstilinden bebek ve çocuk ürünlerine pek çok farklı kategoride yeni evli çiftler için ideal hediye seçenekleri bulunuyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.