People Awards sahiplerini buldu

People Communication, ajans içi motivasyonu arttırmak ve geçmiş yılın başarılı işlerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “People Awards” etkinliği ile her yıl başarılı işler ödüllendiriliyor.

12.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Ajans içi motivasyonu arttırmak ve geçmiş yılın başarılı işlerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “People Awards” etkinliği ile her yıl başarılı işler ödüllendiriliyor. Uykusuz gecelerin yıldızları teması ile hazırlanan yarışmanin ikonu bilgeliğin ve uykusuz gecelerin simgesi baykuş.

Bu kapsamda 2011 yılının başarılı işleri 6 Nisan 2012 gecesi BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği)’de yapilan yemek ve ödül töreni ile ödüllerine kavuştu. Ajans içi tüm marka gruplarinin 2011 yilinda yaptiklari isleriyle 9 Mart 2012 tarihine kadar toplam 72 aday işle yarışmaya katıldılar. 12 ana kategorinin bulundugu yarışma People jürisi tarafından değerlendirildi.

12 medya kategorisi arasında yapılan değerlendirme sonucu ise Buyuk Odul “Fiat Ducato Bizim Market” ‘e ve Yılın Grubu ödülü de “TTNET” ekibine verildi.