MediaCat

Grup 7 İletişim’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

Grup 7 İletişim’e yeni müşteri

Çağdaş sanat ve geleneksel el sanatlarına aynı çatı altında yer verme hedefiyle, kuruluş çalışmaları Prof. Dr. Hüsamettin Koçan tarafından 2000 yılında başlatılan Baksı Müzesi, 20’nci yaşında iletişim çalışmalarını Grup 7 İletişim’e emanet etti.

Geçmişte Baksı Müzesi’nin kuruluş süreci ve açılışının yanı sıra çeşitli projelerde de Prof. Dr. Hüsamettin Koçan ile çalışmalar yürüten Grup 7 İletişim, müzeye stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında kurum, proje ve lider iletişimi, proje tasarımı ve yönetimi, paydaş ilişkileri yönetimi ve medya ilişkileri yönetimi alanlarında hizmet verecek. Interpress de Baksı Müzesi ve Baksı Kültür Sanat Vakfı’na medya takip ve raporlama alanında destek sunacak.

Grup 7 İletişim’in iletişim danışmanlığı hizmeti verdiği markalar arasında COLIN’S, Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Eroğlu Holding, FİBA Grubu, Halkbank, Halk GYO, HOM Design Center, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Kastamonu Entegre, Makine İhracatçıları Birliği, Pera Müzesi, Saray Döküm, Servier, Skyland İstanbul, Türkiye Sigorta Birliği ve Yeşilay yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.