Sofia’dan “premium” temizlik hamlesi

Sofia'nın yeni serisi Sofia Premium'un yeni reklamı yayında.

07.09.2020 - 10:10 | MediaCat

Lila Group’un üst segment marksı Sofia, yeni serisi Sofia Premium’un tanıtımı için bir reklam filmi yayınladı.

Pandemi döneminde artan hijyen endişelerini dindirmek amacıyla geliştirilen Sofia Premium etiketli tuvalet kâğıdı ve banyo havluları organik aloe vera içeriyor. Serinin yüzde 25 oranında daha kalın olan yeni mutfak havlularıysa “Gıda ile Temasa Uygun” ibaresi taşıyor.

Sofia Premium serisinin sektörde şimdiye kadar geliştirilen en özel seri olduğunu belirten Lila Group CEO’su Alp Öğücü lansman hakkında şunları söyledi:

“Yaptığımız araştırmalara göre özellikle pandemi süreciyle beraber tüketicilerin beklenti, ihtiyaç ve alışkanlıklarında değişiklikler olduğunu gözlemledik. Çünkü bu süreçle birlikte hijyen konusunun gerekliliği ve önemi hepimiz için daha da netleşti. Artık hijyen sağlamak adına su ile temas sıklığımız arttığı için kullandığımız ürünlerin hem daha hijyenik hem de cilde daha fazla özen gösteren ürünler olmasını arzu ediyoruz. Sofia Premium serisinin çıkış noktası da tam olarak bu oldu. Yeni serimizin tuvalet kâğıdı ile banyo havlularında sektörde bir ilk olarak ‘organik aloe vera’ kullandık ve tüketicisine verdiği değeri gösteren çok özel, kategorisinde sınırları zorlayan, katma değerli bir ürün geliştirdik. Serimizin mutfak havluları ise yüzde 25 daha emici ve kalın yapısıyla bir kez daha Sofia performansını, kalitesini ispat eder nitelikte. İlerleyen dönemde Sofia Premium serisinin yeni üyelerinin de aramıza katılacağının müjdesini şimdiden vermekten ayrıca mutluluk duyuyorum. Sofia Premium serisiyle sağlığına önem veren, kalite ve farklılık arayan tüketicilerin memnuniyetini yakalayacağımıza inanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.