GroupM’de üst düzey ayrılık

Kuruluşundan bu yana MEC Global'in genel müdürlüğünü yürüten Banu Tekin Işıltan, Mayıs sonunda ayrılıyor.

27.03.2015 - 16:25 | Ali Kuru

Kuruluşundan bu yana MEC Global'in genel müdürlüğünü yürüten Banu Tekin Işıltan, Mayıs sonunda ayrılıyor.

WPP‘ye bağlı olarak faaliyet gösteren GroupM‘in en büyük medya ajanslarından birisi olan MEC Global‘in Türkiye Genel Müdürü Banu Tekin Işıltan, önümüzdeki Mayıs ayı sonunda ajanstaki görevlerini bırakıyor.

MEC Türkiye‘yi kuruluşundan itibaren yöneten Işıltan, 14 senelik yöneticiliği süresince pek çok projeye imza attı. Işıltan’ın yönetiminde 2001’de kurulan ajansın gelirleri, bünyesine dâhil ettiği Çaykur, Renault/Dacia, Konya Şeker, Colgate Palmolive ve HSBC gibi markalarla o günden bugüne 5 kat artış gösterdi ve Türkiye Ofisi, MEC’in diğer küresel ofisleri arasında en hızlı büyüyen ilk 10 ofis arasına girdi.

Bugüne kadar yurt içinde ve dışında 50’den fazla ödül alan ajansın, MEC’nin 80 ülke arasında yapılan Global Ideas yarışmasında Avrupa bölgesinde Renault R-Link kampanyası ile aldığı 2’ncilik ödülü, en önemli başarıları arasında yer alıyor. MEC Türkiye, RECMA‘nın 2014 Vitality analizinin Türkiye sıralamasında 1’inci sırada yer aldı ve Türkiye’nin “en dinamik medya ajansı” olarak gösterildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.