MediaCat

GroupM’de üst düzey ayrılık

Mindshare CEO’su Neslihan Olcay görevinden ayrılıyor.

GroupM’de üst düzey ayrılık

GroupM bünyesinde faaliyet gösteren medya planlama ajansı Mindshare’in CEO’su Neslihan Olcay görevinden ayrılma kararı aldı. GroupM Türkiye CEO’su Bülent Yar, Mindshare’in liderliğini devralacak ismi çok yakında açıklayacağını, bu süre zarfında GroupM’deki sorumluluklarıyla birlikte geçici süreyle Mindshare’in liderliğini de üstleneceğini duyurdu.

Neslihan Olcay, ayrılık kararının ani alınmış bir karar olmadığının altını çizerek, kısa bir molanın ardından girişimler ve projelerle sektörde aktif olarak rol almaya devam edeceğini belirtti. Olcay, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü:

“Bu kararı yaklaşık dokuz ay önce, kısacık da olsa bir mola verip kendime, aileme ve sevdiklerime zaman ayırmak ve gelecekte yapmak istediklerimi gündelik yoğunlukların dışına çıkarak planlamak için aldım. Sektörde geçirdiğim 28 yılın ve GroupM çatısı altında her anından keyif alarak ve gurur duyarak çalıştığım 18 yılın üzerine bu kararı almam çok kolay olmadı. Kararımı uygulamaya geçirmesi de başta da dediğim gibi neredeyse dokuz ayı buldu. GroupM’de Maxus’a liderlik ederken bir şirketi silbaştan yapılandırmayı, markalaştırmayı ve büyütmeyi, Wavemaker ile şirket birleştirmeyi, yepyeni bir şirket kültürü oluştururken verimliliğe odaklanarak büyümeyi, Mindshare ile köklü ve büyük bir yapıya yeni bakış açıları katarak liderlik etmeyi deneyimledim. Bu süre zarfında, farklı farklı sektörlerden sayısız global ve lokal markanın büyüme hikâyelerinin parçası olma şansına sahip oldum. Bu başarı hikâyelerine öncülük eden, katkı sağlayan muhteşem ekiplere liderlik ettim. Son 10 yılda GroupM’in, ajanslarımızın ve sektörümüzün dijital dönüşümü konusuna odaklandığım sorumluluklar üstlendim. Şimdi kısa bir molanın ardından, tüm bu deneyimleri yepyeni girişimlerde ve projelerde değerlendirme zamanı.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.