MediaCat

Grey’e yeni global CEO

Laura Maness 105 senelik ajansın ilk kadın CEO’su oldu.

Grey’e yeni global CEO

Grey Group’ta CEO koltuğunun yeni sahibi son olarak Havas CEO’su olarak görev yapan Laura Maness oldu. Maness, Grey’in 105 yıllık tarihindeki altıncı ve ilk kadın CEO’su oldu.

2020’de AKQA ile birleşen Grey, son altı haftadır ajansa liderlik eden ekiplerinde önemli değişimler yaşadı. Eski CEO Michael Houston WPP’nin Kuzey Amerika’dan sorumlu ilk başkanı olurken, şirketin küresel yaratıcı başkanı John Patroulis ve New York CCO’su Justine Armour kişisel nedenlerle şirketle yollarını ayırdı. Küresel müşteri yöneticisi olarak görev yapan Debby Reiner koltuğunu Jason Kahner’a devrederek emekliye ayrılırken, şirketin yönetici kreatif direktörü Andre Gray ise kısa süre önce CCO olarak Havas’a ait Annex88’e transfer oldu.

Grey’in yeni global CEO’su Laura Maness, tüm bu hareketliliğe pozitif bir bakış sergileyerek, “En sevdiğim sözlerden biri ‘her gün yeniden başlamak için bir şanstır’ ve bu gerçekten yeni bir başlangıç” sözleriyle değerlendirdi.

AKQA Group CEO’su Ajaz Ahmed’in “girişimci, dinamik ve enerjik” sözleriyle tanımladığı Maness, görevine 1 Eylül itibarıyla başlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.