MediaCat

Greyder’den şıklık ve performansı buluşturan animasyon

Greyder’in yeni sezon mont koleksiyonu, 3D animasyon filmi ile ilk defa Brand Week İstanbul’da sergilendi.

Greyder, dikkat çeken yeni sezon mont koleksiyonunu 3D animasyon filmi ile ilk defa Brand Week İstanbul’da modaseverler ve sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Greyder’in yeni sezon 3D animasyon filmi, şehir yaşamının zarif havasından ilham alarak, mont koleksiyonunu büyüleyici bir hikâye ile anlatıyor. Sert doğa koşullarında geçen film, Greyder montlarının teknolojisini ve dayanıklılığını vurguluyor. Zorlayıcı hava koşullarına karşı üst düzey performans ve stil unsurlarını itinayla bir araya getiren Greyder mont tasarımları, filmde tarz ve dayanıklılığı birleştirerek olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Özenle hazırlanan film, Marvelous Designer ile kıyafetleri hayata geçirirken, 3D tarama ve modelleme teknikleri ile botları kusursuzca yansıtıyor. Houdini’nin FX özellikleri ve Cinema 4D’de kullanılan Octane renderer ile etkileyici bir final sunuluyor.

Greyder’in yeni sezon mont koleksiyonunu tanıttığı bu filmde, özellikle mont teknolojisi dikkat çekiyor. Greyder montlarında bulunan 3D termal teknoloji, nem ve ısı bariyeri ile anti-bakteriyel özellikler sunarak kullanıcıların maksimum konforunu hedefliyor. Su geçirmez ve rüzgâra karşı dirençli ürünler ayrıca, kaz tüyü ve mikrojel iç dolgu sayesinde üstün ısı yalıtımı sağlarken şıklığı da elden bırakmıyor.

Greyder, kalite ve çeşitlilikte attığı bu adımla müşterilerine şıklığı, performansı ve kaliteyi bir arada sunuyor. Daha detaylı bilgi almak ve koleksiyonu incelemek isteyenler greyder.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.