Grayling İletişim Ajansı’na yeni müşteri

Grayling Bölge Direktörü ve Türkiye Ülke Müdürü Shirley Hanley-Ryder müşterileri için global tecrübelerini ortaya koyduklarını söylüyor.

13.02.2013 - 15:09 | MediaCat

Grayling İletişim Danışmalığı'na yeni müşteri

İş ortaklarına marka değeri, kurumsal itibar, medya ilişkileri, kamu ilişkileri ve kriz yönetimi konularında stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Grayling, Ocak ayı itibariyle oteller zinciri Hilton Worldwide’ın iletişim danışmanlığını üstlendi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Grayling Bölge Direktörü ve Türkiye Ülke Müdürü Shirley Hanley-Ryder “Grayling Türkiye, bünyesinde bulunan iş ortaklarına sadece bölgesel değil uluslararası ölçekte de hizmet vererek global tecrübesini müşterilerinin yararı için ortaya koymaktadır” dedi.

Kurumsal ilişkiler, kamu ilişkileri, halkla ilişkiler, yatırımcı ilişkileri ve sosyal medya iletişimi olmak üzere dört ana alanda faaliyet gösteren ve 40 ülkedeki 70’ten fazla ofisiyle dünyanın en büyük ikinci bağımsız iletişim danışmanlığı firması olan Grayling, Hilton’a hem halkla ilişkiler hem de kamu ilişkileri alanlarında hizmet verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.