MediaCat

Gratis’e yeni pazarlama direktörü

Gratis’te pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Gratis’e yeni pazarlama direktörü

Sektörde 13 yılı aşkın süredir pazarlama ve müşteri deneyimi alanında görev alan Selcan İkiz, Gratis’in yeni pazarlama direktörü olarak göreve başladı.

Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve aynı okulun işletme yönetimi programında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Selcan İkiz, profesyonel kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda pazarlama uzmanı olarak başladı. Daha sonra Migros bünyesine katılan İkiz, burada 13 yıl boyunca müşteri ilişkileri uzmanı, müşteri ilişkileri yöneticisi, segment yöneticisi, müşteri deneyimi ve kampanya grup müdürü görevlerinde bulundu. Ayrıca her müşteriye tek müşteri yaklaşımını destekleyecek data modelleri, iletişim kanalları ve müşteri deneyimi tasarımları gibi konular üzerinde çalışmalar yaptı.

Kariyeri boyunca sadakat programlarının çeşitli kollarında görev yapan Selcan İkiz, elde ettiği deneyimlerle yeni görevinde özellikle müşteri ilişkileri yönetimi alanında Gratis’te önemli çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.