Google’ın anasayfasını tasarlamak ister misiniz?

Google'dan interaktif iş başvurusu.

16.03.2016 - 15:15 | Arzu Nilay Kocasu

Google'dan etkileşimli iş başvurusu

Varlığı inovasyon ve yaratıcılıkla bağdaştırılan pek çok kurum gibi Google da müstakbel çalışanlarının önüne geleneksel işe başvuru modellerinin ötesine geçen ve adayların içlerindeki -varsa- cevheri açığa çıkarmaya olanak sağlayan numaralarla donatılmış Ali Cengiz oyunları sürüyor.

Bu bakış açısıyla sosyal medyaya mal olan mülakat bilmecelerine bir yenisini ekleyen marka, Google Creative Lab için sürdürdüğü taze kan arayışında adaylarına standart işe başvuru formları doldurtmak yerine Google’ın ana sayfasını yeniden tasarlatmayı tercih ediyor.

Adayların “başvurmaya” kaldıkları yerden devam edebilmeleri için her kapatılışında kendisini otomatik olarak kaydeden etkileşimli iş başvuru sitesine buradan ulaşabilir; çalışmak için yeterli olun veya olmayın, en azından birkaç dakikalığına Google’ı tasarlayarak herkese nasip olmayacak bir eğlenceye mazhar olabilirsiniz.

Kaynak: Venture Beat

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.