Google’da en çok neleri aradık?

'Google Insihgts'ın verilerine göre 25 milyonu aşan Türk internet kullanıcısı 2009'da en çok şans oyunlarının sonucunu güzellerin fotoğraflarını...

02.12.2009 - 00:00 | MediaCat

‘Google Insihgts’ın verilerine göre 25 milyonu aşan Türk internet kullanıcısı 2009’da en çok şans oyunlarının sonucunu güzellerin fotoğraflarını ve sosyal paylaşım sitesi Facebook’u merak etti.

Sanal dünyadaki tüm sitelerin motorlarında aratılan kelimelerin aranma oranlarını dünya genelinde ülke ülke şehir şehir sıralayan Google Insihgts’ın verilerine göre 25 milyonu aşan Türk internet kullanıcısı 2009’da en çok şans oyunlarının sonucunu güzellerin fotoğraflarını ve sosyal paylaşım sitesi Facebook’u merak etti.

Ergenekon davası demokratik açılım ve telekulak iddiaları ilk 10’a bile giremedi. Google Insights’ta yer alan Türkiye’deki haber resim ve web sayfası aramasına gösterilen ilgi sıralamalarındaki ilk 3’er kelime şöyle:

Haber aramaları: 1- Milli Piyango 2- Loto 3- Süper Loto

Resim aramaları: 1- Güzel 2- Resimler 3- Kız

Web sayfası aramaları: 1- Facebook 2- Mynet 3- Oyun

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.