Google tatil planlarınıza talip

Marka yeni özelliği Google Destinations'ı duyurdu.

10.03.2016 - 11:57 | Arzu Nilay Kocasu

Google tatil planlarınıza talip

Tatile çıkmak istiyorsunuz ama nereye gideceğiniz konusunda kararsız mısınız? Belki de gideceğiniz yere dair bir fikriniz var ama gittiğinizde ne yapacağınız hakkında biraz daha ilham almanız gerekiyor. Ya da cebinizdeki biraz miktar para ve işten uzakta geçireceğiniz bir hayli az sayıda günle mümkün olan en iyi tatili yapmayı hayal ediyorsunuz.

Dertlerinize derman olmak ve karışan kafanızın tozunu almak için harekete geçen Google, son yeniliği Google Destinations’ı duyurdu.

Farklı destinasyonlar arasından tercih yapıp uçuş ve konaklama fiyatlarını karşılaştırmanızı sağlamakla kalmayıp gideceğiniz yerlerde neler yapabileceğinize dair size öneriler de sunan uygulama yalnızca mobil cihazlar üzerinden hizmete açıldı. Bir elini kararsız orta direğe, öbür eliniyse binlerce yeni ve yüz binlerce potansiyel reklamverene uzatan Google Destinations şimdilik yalnızca aralarında ABD’nin de olduğu birkaç ülkede ve 201 şehir için hizmet veriyor.

Kaynak: Techcrunch

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.