GoodWorks’te yeni dönem

Damla Gökçen Gümüş ve Tuğçe Oral, yeni dönemde ajansın başkan yardımcıları olarak görev alacak.

04.04.2022 - 15:41 | MediaCat

Büyüyen organizasyonunda yeniden yapılanmaya giden GoodWorks İletişim Danışmanlığı’nda başkan yardımcılığı görevine Damla Gökçen Gümüş ve Tuğçe Oral atandı. Ajansın kuruluşundan bu yana müşteri grup direktörü olarak görev yapan Gökçen Gümüş ile Oral, yeni dönem çalışmalarına başkan yardımcısı olarak devam edecek.

Yedinci yaşını kutlayan GoodWorks’ün stratejik bakış açısı ve yaratıcı yaklaşımıyla önemli başarılara imza attığının altını çizen GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, “Bizi başarıya taşıyan ‘mutlu çalışan, mutlu müşteri’ formülüyle kaliteli hizmet sunarken, büyümeye devam ediyoruz. Amacımız tamamen kurumsal bir yönetim sistemi oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak. Bu yıl dört çalışanımız daha şirket ortağı oldu. Kurulduğumuz günden bu yana birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum, aynı zamanda şirket ortaklarımız Damla ve Tuğçe’nin başkan yardımcısı olarak ajansımıza katkılarının artacağına inanıyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.