MediaCat

Godiva’ya yeni CEO

Godiva’da yeni dönemde CEO sorumluluğunu üstlenecek isim belli oldu.

Godiva’ya yeni CEO

Faaliyetlerini Yıldız Holding bünyesinde sürdüren global premium çikolata markası Godiva’nın yeni CEO’su, Yıldız Holding Strateji ve Büyümeden Sorumlu Başkanı Nurtaç Ziyal Afridi oldu. Son iki aydır Godiva’nın yönetim sürecine nezaret etmekte olan Afridi, ekibiyle birlikte gelecek üç yıllık dönem için oluşturduğu strateji ve dinamik bir çoklu-kanal yapısıyla Godiva için yeni pazarlama fırsatlarını hayata geçirecek.

Godiva Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, Nurtaç Ziyal Afridi’nin yeni göreve atanmasını, “İşletme, operasyon ve finans alanındaki kapsamlı uzmanlığını Godiva yönetiminde bir araya getirecek olan Nurtaç Ziyal Afridi, insan odağıyla çalışmaya ve yeni yeteneklerin gelişimine önem verecek. Bugüne dek iş geliştirme alanında çok başarılı işlere imza atan Afridi’nin yönetiminde Godiva’nın köklü mirasını korurken, geleceğe dönük fırsatları da değerlendireceğine inanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker de konuya dair, “Yıldız Holding olarak üst yönetim kademelerinde kadın çalışanlarımızın görev almasını arzu ediyor, yıllardır bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Holdingimizin vizyonu ve kurum kültürüyle yetişmiş kadın çalışanlarımızı bu görevlere hazırlamaya, mentorluk programlarıyla kendilerini geliştirmeleri için gerekli ortamı sağlamaya önem veriyoruz. Bu bağlamda, Nurtaç Ziyal Afridi’nin Godiva gibi global bir markanın CEO’su olarak atanması son derece mutluluk verici bir gelişme. Afridi’ye yeni görevinde başarılar diliyor, başta Murat Ülker olmak üzere, kadın yöneticilere ilişkin programlarımızı destekleyen tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Godiva’ya liderlik edecek olmaktan büyük heyecan duyduğunu belirten Afridi, yeni görevine ilişkin, “Köklü ve etkileyici geçmişimiz, inovasyon tutkumuz, daima en iyi malzemeleri kullanma kararlılığımız sayesinde ürünlerimizi benzersiz bir kaliteyle sunuyoruz. Çok sevilen markamızı çoklu-kanal yaklaşımıyla daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam edecek, Godiva tutkunlarıyla aramızdaki güçlü bağı koruyacak, premium çikolatalarımızın dünyanın her yerinde tüketicilerle buluşmasını sağlayacağız. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarını proaktif şekilde öngörebilmek, beklentileri aşmak ve Godiva’yı akla ilk gelen premium çikolata markası haline getirmek için dijital teknolojilerden yararlanmaya odaklanıyoruz. Şirketimizde çığır açmaya hazırlandığımız bu dönemde böylesine olağanüstü bir ekiple birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.