MediaCat

Gloria Jean’s’ten iflas iddialarına yanıt

Hakkında iflas talebi bulunduğu iddia edilen kahve zincirinden açıklama geldi.

Çoğunluğu Türkiye’de olmak üzere 1200 şubesiyle hizmet veren kahve zinciri Gloria Jean’s’in, alacaklısı olduğu iddia edilen City Center İnşaat Turizm ve İşletmecilik AŞ tarafından dava edildiği ve iflasının istendiği öne sürülmüştü.

Markanın ortaklarından Mehmet Dinçerler, LinkedIn üzerinden yaptığı paylaşımla sözkonusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Dinçerler, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Son birkaç saat içerisinde sosyal medyada ve internette dolaşan markamızla ilgili haberin aslı olmadığı gibi hakkımda ve ortağı olduğum hiçbir şirkette böylesine bir başvuru veya dava yoktur.

Markamız benzer iddialarla ara ara yıpratılmaya çalışılsa da biz yolumuza daha güçlü adımlarla ve büyüyerek devam ediyoruz. Yayınlanan haberin aksine markamıza olan yoğun ilgiyle hem Türkiye’de hem de Avrupa’da daha da güçleneceğimiz günlerin müjdesini vermek ister, asılsız bu içeriğe özellikle itibar etmemenizi ve çıkan asılsız haberi yapan kişi ya da kurumlara karşı tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildirmek isterim.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.