MediaCat

GittiGidiyor’a yeni logo

Firma, kuruluş logosunu geride bırakıyor.

GittiGidiyor’a yeni logo

2001 yılında kurulan ve 2011 yılında çoğunluk hisselerini eBay’e satarak organizasyon şemasından hedef ve rekabet stratejilerine, insan kaynakları politikalarından kurum içi raporlamalarına kadar her alanda değişikliğe giden GittiGidiyor, 5 Kasım 2013 itibarıyla logo tasarımında da bir farklılığa yöneldi. E-Ticaret firmasının 2007 yılından bu yana genel müdürlüğünü yürüten Cenk Angın, düzenlenen basın toplantısında tanıttığı yeni logonun GittiGidiyor’un modern, basit ve inovatif yapısını vurgulamak ve alışveriş deneyimini çok daha keyifli hale getirmek için tasarlandığını belirtti. Renk seçiminde eBay’i temsil eden kırmızı, sarı, yeşil ve mavi renkleri tercih edildi.

GittiGidiyor’un kısa vadeli hedefleri arasında Ebay’in hizmet verdiği Avrupa ülkelerinin e-ticaret sıralamasında, Almanya, İngiltere, İtalya ve Fransa’dan sonra 5’inci sırada bulunan Türkiye’yi 3’üncü sıraya taşımak ve Türkiye’deki Pazar liderliğini yeni üye katılımlarıyla sürdürmeye devam etmek.

[vimeo]http://vimeo.com/78624581[/vimeo]

5 Kasım 2013’ün GittiGidiyor açısından tarihi bir gün olmasının bir başka nedeni ise yeni reklam filmlerinin bugün yayınlanmaya başlayacak olması. Televizyonda yayınlanacak reklam filminde, e-ticaret sitesinde bulabileceğiniz birçok ürün, bir ailenin gündelik hayatının akışı referans alınarak sergilenmiş; böylelikle çok yönlülük ve tercih zenginliği vurgulanmak istenmiş.

 

[vimeo]http://vimeo.com/78614321[/vimeo]

 

[vimeo]http://vimeo.com/78614322[/vimeo]

 

[vimeo]http://vimeo.com/78614323[/vimeo]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.