MediaCat

Gittigidiyor.com’un ‘2008 yıldızları’ belli oldu

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi Gittigidiyor.com, 2008 yılında en çok alım-satım işlemi yapan…

Gittigidiyor.com’un ‘2008 yıldızları’ belli oldu

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi Gittigidiyor.com, 2008 yılında en çok alım-satım işlemi yapan kullanıcılarını ödüllendiriyor.

İnternet üzerinden en kaliteli ürünleri tüketicisiyle buluşturan Gittigidiyor.com, 2,5 milyon kayıtlı üyesi, 500 binden fazla günlük ziyaretçisi ve 1 milyonu aşkın günlük satış imkanıyla kullanıcıları için özel fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

Gittigidiyor.com, 2008 yılı içerisinde adetsel ve hacimsel olarak en çok alım ve satım yapan 12 kullanıcısını özel hediyelerle ödüllendiriyor.

Adetsel ve işlem hacmi en yüksek ve kullanıcı profili 4.8’in üzerinde olan ilk üç satıcı ve alıcıyı ödüllendiren Gittigidiyor.com, böylelikle en çok kazandıran online ticaret platformu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Adetsel satışta GittiGidiyor kullanıcı adları ile Grandmaster, Kipathane ve K2turkey ilk üçe girerken, hacimsel satışta birinciliği yine Grandmaster, ikinciliği K2turkey, üçüncülüğü Canserr. Adetsel alımda End emperor, Prestijturizm ve Melek1962, hacimsel alımda ise Ayeye, Bigbugbeg, Bk649 Gittigidiyor.com’un “2008’in Yıldızı” oldular. Birincilere 750 TL değerinde, ikincilere 500 TL değerinde, üçüncülere 250 TL değerinde GittiGidiyor hediye çeki armağan edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.