Giorgio Armani ve Reebok işbirliği

EA7/Reebok ve Emporio Armani/Reebok koleksiyonları ilk kez 16 Ocak’ta Milano Moda Haftası’ndaki Emporio Armani Menswear defilesinde...

02.02.2010 - 00:00 | MediaCat

EA7/Reebok ve Emporio Armani/Reebok koleksiyonları ilk kez 16 Ocak’ta Milano Moda Haftası’ndaki Emporio Armani Menswear defilesinde dünyaya tanıtıldı.

Temmuz 2010’dan itibaren bu özel koleksiyon tüm dünyada seçilmiş Armani ve Reebok mağazalarında satışa sunulacak.

Giorgio Armani koleksiyon hakkında “Günümüzde spor giyim yaşamlarımızın önemli bir parçası oldu. Müşterilerime son moda, şık, tarz ve aynı zamanda son derece rahat spor ürünler giyme şansını vermek istedim. Reebok ile işbirliğimiz de bu düşüncemin bir ürünüdür. Tüm işbirliklerimde olduğu gibi yine sektörünün uzmanlarından biriyle çalışmaktan çok mutluyum” dedi.

Reebok International’ın başkanı Uli Becker ise “Bu işbirliği spor ürünlerde tasarım ve tarz isteyen müşteriler için yeni bir çığır açacak. Reebok’ın spordaki tecrübesi Emporio Armani ve EA7 markalarının çizgisiyle birleşince ortaya spor dünyasında eşsiz ve heyecan verici bir koleksiyon çıktı.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.