Türk Telekom PR konkuru sonuçlandı

Türk Telekom Grubu şirketlerinin iletişim danışmanlığı hizmeti alacağı ajansları belirlemek üzere başlattığı seçim süreci tamamlandı...

02.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom Grubu şirketlerinin iletişim danışmanlığı hizmeti alacağı ajansları belirlemek üzere başlattığı seçim süreci tamamlandı. Bir aylık seçim süreci sonucunda, Capitol Ogilvy Halkla İlişkiler ve Excel İletişim şirketleri seçildi ve sözleşme imzalamak üzere davet edildi. 

Türk Telekom Grubu yöneticilerinden oluşan 15 kişilik seçici kurul tarafından, önceden belirlenerek katılan ajanslara da bildirilen kriterlere göre yapılan değerlendirme sonucunda Ocak ayı sonunda kısa liste oluşturuldu. Seçim sürecinde, kısa listeye kalan 5 ajans, kendilerine bildirilen kriterler üzerinden hazırladıkları yaratıcı sunumlarını seçici kurula sundu. Seçici kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, Capitol Ogilvy Halkla İlişkiler ve Excel İletişim şirketleri iletişim danışmanlığı hizmeti alınacak ajanslar olarak belirlendi. Türk Telekom Capitol Ogilvy  ile, Avea ve TTNET ise Excel İletişim şirketiylesözleşme imzalama sürecini başlattı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.