Gillette’den Avengers teknolojisi

Marka konsept tıraş bıçaklarını parodi lansmanda tanıttı.

15.04.2015 - 17:04 | Ozan Mert

Gillette’den Avengers teknolojisi

Marvel Studios‘un ikinci Avengers filmi “Avengers: Age of Ultron”ın vizyona girmesine az bir süre kala erkek kişisel bakım markası Gillette, Marvel ile eğlenceli bir işbirliğine imza attı. Marka, ABD’nin Massachusetts eyaletindeki Boston’da bulunan genel merkezinde düzenlediği basın etkinliğinde Avengers karakterlerinden esinlenilmiş dört yeni tıraş bıçağı modelini tanıttı.

Avengers karakterlerinden Tony Stark‘a ait kurmaca sanayi şirketi Stark Industries ile birlikte geliştirildiği açıklanan ve çizgi roman serilerindeki Stark bilim adamlarından Abe Zimmer’ı canlandıran bir aktörün de tanıtımında hazır bulunduğu bıçaklar Iron Man, Captain America, Thor ve The Hulk karakterlerinin süper güçlerini modelleyecek şekilde tasarlanmış. Yayınlanan fragman benzeri parodi reklam filmine göre Iron Man’den esinlenen “Repulsor 1” isimli bıçak, bünyesindeki nükleer reaktör sayesinde sakalları havaya uçuran ışımalar üretiyor. Captain America’dan esinlenen “Ultra Strike”, karakterin kalkanı ile aynı malzemeden üretilmiş bıçağı yerinden fırlatarak sakalları kesiyor. Thor’dan esinlenen “Thunder” kesiciler yerine şimşeklerle donatılmış ve sadece sahibi tarafından yerinden oynatılabiliyor. The Hulk’tan esinlenen “XL Gamma” ise strese duyarlı sensörler ve dengesiz moleküler yapısı yüzünden tetiklendiğinde kendi kütlesinin yüzde 700’ü oranında büyüyor.

Kambersiz düğün olmayacağından etkinlikte Marvel Comics‘in efsanevi yazarlarından Stan Lee de boy gösterdi. Esas olarak Gillette’in FlexBall bıçak teknolojisini tanıtmak için yaratılan konsept bıçaklar serinin hayranlarına çekilişle dağıtılmak üzere koleksiyon eşyası olarak sınırlı sayıda üretilecekler.

Kaynak: Comics Alliance

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.