Gillette Futbol Kulübü Youtube’da

Gillette ve Youtube, gerçekleştirdikleri işbirliği ile yeni Gillette Futbol Kulübü kanalını hayata geçirdi.

20.09.2012 - 16:31 | MediaCat

Gillette ve Youtube, gerçekleştirdikleri işbirliği ile yeni Gillette Futbol Kulübü kanalını hayata geçirdi.

Bu yeni anlaşmayla, marka, İspanya’nın La Liga ve İtalya’nın Serie A gibi dünyanın seçkin futbol liglerinden 50’den fazla futbol kulübünün maç özetlerini, golleri, futbolcular ve takımlar ile ilgili son haberleri bir araya getirmeyi hedefliyor. TalkSport ve ESPN gibi spor kanallarının sağladığı özel içerikler de HD kalitesinde futbolseverlerle buluşturulacak.

Futbolseverlere özel oyuncu performansı endeksi

Gillette Futbol Kulübü kullanıcıları, oturum açtıklarında favori liglerini ve kulüplerini seçebiliyor ve takımların maç özetlerine, istatistiklere, atılan gollere ve haberlere ücretsiz olarak erişebiliyor. Kanalda aynı zamanda Big Balls Prodüksiyon’un hazırladığı eğlence programları ve eğlendirici oyunlar da yer alıyor.

Gillette Futbol Kulübü kullanıcıları aynı zamanda Squawka tarafından geliştirilen benzersiz bir oyuncu performans endeksinden de yararlanabilecek. Bu endeks 2,5 milyondan fazla top hareketini analiz ederek, taraftarlara Avrupa’nın en iyi oyuncuları ve takımlarının çok yönlü istatistiklerini sunuyor. Bu interaktif istatistikler, taraftarlara oyuncular ve takımlar için farklı bir bakış sağlayarak, uzmanlaşma imkanı sunuyor.

Streetfootballworld’e bağış yapılabilecek

Gillette Futbol Kulübü, Gillette’in futbol ile gençlere fırsat eşitliği sağlamaya yönelik sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesi “streetfootballworld”e katkı sağlayacak. *Gillette, Gillette Futbol Kulübü’ne yapılan her kayıt için streetfootballworld’e 1 dolar bağışlayarak kullanıcılara futbolun gücüyle dünyadaki genç insanların hayatlarını iyileştirmeye yardım etme imkanı sunacak.

 

Gillette Futbol Kulübü kanalını izlemek için tıklayın.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.