Gıda israfıyla savaşan mayonez

Jerod Mayo ve Pete Davidson Hellmann's'ın Super Bowl reklamı için kamera karşısında.

14.02.2022 - 12:48 | Simge Şenses

Gıda israfıyla savaşan mayonez

Amerikan futbolcusu Jerod Mayo, Hellmann’s’ın gıda israfını önleme yollarını odağına alan Super Bowl reklamında artan yemekleri çöpe dökmeye hazırlananları çeşitli yollarla engelleyen bir kahramana hayat veriyor. Eğlenceli reklam filminde, soyadı sebebiyle rol için biçilmiş kaftan olan Mayo’ya ünlü komedyen Pete Davidson ve annesi Amy Davidson eşlik ediyor.

Markanın BCW, Mindshare ve Uniworld Group ile birlikte Wunderman Thompson’ın da dahil olduğu özel bir WPP ekibiyle birlikte çalıştığı reklam filmi, insanlara davranışlarını değiştirmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor.

Jerod Mayo filme ve arkasında durduğu fikre olan desteğini, “Hellmann’s ile böyle önemli bir konuda farkındalık yaratma fırsatına sahip olmaktan heyecan duyuyorum. ABD’de gıda israfı, birlikte mücadele etmemiz gereken bir konu. Evde, eşim Chantel ve ben yiyecek israfını azaltmak için her zaman kilerimizde veya buzdolabımızda kalan malzemeleri kullanmaya çalışıyoruz ve umarız bu film insanları da aynı şeyi yapmaya teşvik eder” sözleriyle aktarıyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.