GfK Türkiye’den global atama

GfK Türkiye ve İsrail’den Sorumlu Genel Müdür olarak atanan isim belli oldu.

29.01.2018 - 14:45 | Gönül Hadımlı

GfK Türkiye’den global atama

Dünyanın en büyük araştırma şirketlerinden biri olan ve 1987’den bu yana Türkiye’de pazar araştırmaları konusunda faaliyet gösteren GfK; global, bölgesel ve yerel organizasyon yapılarını değiştirme süreci içerisinde. Bu süreç kapsamında iki ayrı ekibin tek bir organizasyonda bir araya gelmesiyle, Eylül 2013’ten bu yana GfK Türkiye Tüketici Tercihleri Genel Müdürü olarak görevini sürdüren Mete Uslukılınç, Ocak 2018 itibariyla Türkiye ve İsrail’den Sorumlu Genel Müdür olarak atandı.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Uslukılınç, kariyerine Turkcell’de başladı. Ardından Petrol Ofisi bünyesinde çalışan Uskılınç, 2003 senesinde Philips’te göreve başlayarak, burada çalıştığı 11 yıl boyunca İstanbul ve Amsterdam ofislerinde çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldı. Uslukılınç, Eylül 2013’den bu yana GfK Türkiye Tüketici Tercihleri Genel Müdürü görevini üstleniyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.