Getir’den yeni girişim: Getirİş

Getir, iş ve çalışan arayanları bir araya getiren yeni nesil iş platformu Getirİş’i hizmetleri arasına ekledi.

19.04.2022 - 13:46 | MediaCat

Getir'den yeni girişim: Getirİş

Getir, iş ve çalışan arayanlara yönelik yeni hizmeti Getirİş’i kullanıma sundu. Getirİş, konum bazlı servisi sayesinde iş ve çalışan arayanların birbirlerini bulmalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Getir’in 2019 yılından beri faaliyet gösteren iş platformu Hemeniş’in çoğunluk hisselerini satın almasıyla yaratılan Getirİş, “Yakındaki iş, Getirİş” sloganıyla yola çıktı. 81 ilde eşzamanlı olarak faaliyete geçen Getirİş’i benzer servislerden ayıran en önemli özellik, kullanıcıların canlı harita üzerinden iş ilanlarını, iş arayanların profillerini ve verdikleri hizmet detaylarını kolayca görebilecek olmaları. Getirİş’te, çalışan arayan işletmeler, garsondan kuryeye, ön muhasebe elemanından satış temsilcisine istedikleri pozisyona ait çalışma bilgilerini girerek ücretsiz ilan verebiliyor. İş arayanlar ise sundukları hizmet ya da meslekleriyle ilgili bilgileri vererek işverenlerin kendilerine ulaşmalarını sağlayabiliyor. Özel ders öğretmeninden elektrikçiye, tezgahtardan çağrı merkezi uzmanına kadar farklı hizmet gruplarında iş ve çalışan arayanlar e-posta veya telefon numaralarını paylaşmaksızın, uygulama üzerinden ücretsiz şekilde mesajlaşarak ya da görüntülü görüşme ile birbirlerine ulaşabiliyor.

Getir'den yeni girişim: Getirİş

Getirİş’ten Sorumlu Direktör İrem Namlısoy

Getirİş’ten Sorumlu Direktör İrem Namlısoy, yeni girişimden şu sözlerle bahsediyor: “İş ve çalışan arayanları güvenli bir ortamda bir araya getiren Getirİş hizmetimizi sunmaktan mutluyuz. Hemeniş’in çoğunluk hissesini satın alarak yeni bir hizmet alanına girmiş olduk. ‘Yakındaki iş, Getirİş’ sloganı ile yola çıktığımız hizmetimizde, iş arayanlar yakın çevrelerinden iş buldukları takdirde zaman kaybetmeden, tek vesaitle ya da yürüyerek işlerine gidebilecek. Çalışan arayanlar ise yakın çevrelerinden, belki de tanıdıkları insanlarla güvenle çalışabilecek. Böylece gerek iş ve çalışan arayanların bireysel refahına destek olacak gerekse toplumsal anlamda bir fayda sağlayacağız.”

Nasıl çalışıyor?

Getir ana ekranından Getirİş’i seçen kullanıcılar iş ya da çalışan arama durumuna göre seçimini yaparak harita veya liste üzerinden yakın çevrelerindeki iş ve çalışan ilanlarını görebiliyor.

Kullanıcıların mevcut tecrübelerini ekleyebildiği bir profil sayfası da bulunan Getirİş’te “ilan ver” ve “profilimi yayınla” sekmelerinden ilan başlığı ve açıklaması, çalışma şekli, ilanın yayında kalma süresi gibi birkaç sekme doldurularak dakikalar içinde ücretsiz ilan verilebiliyor.

Getir'den yeni girişim: Getirİş

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.