MediaCat

Getir’den yeni bir hizmet: GetirÇarşı

Getir yeni hizmeti GetirÇarşı ile mahalle esnafını Getir kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Getir’den yeni bir hizmet: GetirÇarşı

Getir, mahalle esnafının dijital dönüşümüne katkı sağlama ve esnafa ek gelir kapısı oluşturma hedefiyle yeni hizmeti GetirÇarşı’yı tanıttı. GetirÇarşı; market, şarküteri, manav, kasap, kuruyemişçi, pet shop gibi işletmeleri Getir kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Yeni hizmetleri GetirÇarşı ile kullanıcıların, mahallelerindeki alıştıkları ve sevdikleri esnaflardan alışveriş yapmaya devam edebileceğini söyleyen Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Amacımız, mahalle kültürünün vazgeçilmezi olan esnafın dijitalleşen dünyaya dahil olarak daha fazla iş yapmasına olanak sağlamak. Bu vesileyle Türkiye’de 2 milyonu aşkın işletmeyi GetirÇarşı hizmetimize üye olmaya davet ediyoruz. Özellikle pandemi nedeniyle zorlu günler yaşayan mahalle esnafı GetirÇarşı aracılığıyla ek kazanç sağlayarak mahalleleriyle bütünleşecek” dedi.

Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek

GetirÇarşı hizmetiyle mahalle esnafının dijital dönüşümüne olanak sağlamanın yanında ekonomiye de hareketlilik getirmeyi arzuladıklarını ifade eden Tütek, “GetirYemek hizmetimizde edindiğimiz tecrübeyle, işletmeler için nakit akışının önemini son derece iyi biliyoruz. Bu nedenle, GetirYemek’te olduğu gibi, GetirÇarşı’da da ilk günden itibaren işletmecilerimizin kazançları, ertesi gün hesaplarına yatacak” diye konuştu.

İşletme kaydı almaya bugün itibarıyla başlayan GetirÇarşı çok yakında Getir kullanıcılarıyla buluşacak. İşletmeler, Getir uygulaması üzerindeki bağlantıdan başvuru formunu doldurabilecek. Sisteme üye olmak isteyen fakat gerekli teknolojik altyapıya sahip olmayan işletmelere destek paketleri sunulacak.

Hizmet ilk etapta İstanbul’da start alacak. Manav, kasap, yufkacı, fırın, balıkçı, çiçekçi, pastane, nalbur, aktar, kırtasiye, züccaciye ve kitabevleri de sisteme dahil olacak. Üye işletmeler tüm siparişlerini, sipariş hareketlerini, finansal hareketlerini tek bir ekran üzerinden gözlemleyebilecek ve ürünlerini satışa açabilecek.

Getir kullanıcılarının GetirÇarşı üzerinden mahallelerindeki işletmelerden vereceği siparişler, işletmelerin teslimat hizmetiyle ya da Getir Getirsin seçeneğiyle 30-45 dakika arasında kapılarına ulaşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.