Getir’den sokak hayvanlarına destek

Marka, HAYTAP işbirliğiyle hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesine bu yıl da devam ediyor.

25.09.2019 - 16:19 | MediaCat

Getir'den sokak hayvanlarına destek

HAYTAP işbirliğiyle 2015’ten bu yana 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında sokak hayvanlarına yardım eli uzatan Getir, sosyal sorumluluk projesi Mama Gönder’in beşinci yılında hayvanseverlere “Sen sokak hayvanlarını doyur, biz barınaktakileri doyuralım” sloganıyla sesleniyor.

Bu yıl 1 – 4 Ekim tarihleri arasında Getir‘de evcil hayvan kategorisinden sipariş edilen her bir mama için barınaktaki bir hayvanın günlük mama ihtiyacı karşılanacak. Ayrıca, barınaklardaki hayvanlara daha fazla ve daha uzun süreli destek olabilmek adına söz konusu tarihlerde kedi ve köpek mamalarında yüzde 40 indirim uygulanacak. Kampanyanın bitiminde mamalar, HAYTAP tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi hayvan bakımevlerine iletilecek.

Geçtiğimiz dört yıl boyunca Getir kullanıcılarının desteği sayesinde 19 farklı şehirde, 40’ın üzerinde hayvan bakımevine 45 ton mama bağışlanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.