Getir’den araç kiralama hizmeti: GetirAraç

Getir, araç kiralama hizmeti GetirAraç'ı başlattı.

10.05.2022 - 10:47 | Simge Şenses

Getir'den araç kiralama hizmeti: GetirAraç

Hizmet verdiği alanları hızla genişleten Getir, araç kiralama servisi GetirAraç’ı başlattı. GetirAraç, kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine yakın lokasyonlardaki araçları kiralamalarına olanak sağlıyor.

Getir, GetirBüyük, GetirÇarşı, GetirSu, GetirYemek, GetirBiTaksi ve Getirİş hizmetleriyle birçok alanda faaliyet gösteren Getir, geçtiğimiz yıl araç paylaşım hizmeti MOOV’u 23 milyon dolara satın almıştı. Bu satınalmanın meyvesi olan GetirAraç, MOOV kullanıcıları için de kolaylıkla erişilebilir durumda.

Kullanıcıların konumlarına en yakın araçları uygulama üzerinden görüntüleyebildiği hizmette kullanım ücretleri kısa süreli kiralamalarda dakika başına 2,55, günlük kiralamalarda ise 484 Türk lirasından başlıyor. Günlük kiralamalarda belirtilen ücrete kat edilen her kilometre başına 2,60 Türk lirası ilave ediliyor.

Farklı segmentlerden araç seçeneklerinin yer aldığı GetirAraç’ın portföyünde Renault Clio, Renault Megane, Kia Picanto 1.0, Kia Stonic ve Hyundai i20 gibi araçlar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.