Getir Weezy’i satın alıyor

Getir yurtdışındaki ikinci satınalmasını Weezy ile gerçekleştirecek.

23.11.2021 - 14:45 | MediaCat

Getir Weezy'i satın alıyor

Amerika hamlesiyle birlikte yurtdışında faaliyet gösterdiği ülke sayısını sekize çıkaran hızlı teslimat uygulaması Getir, İngiltere’deki operasyonlarını büyütmek için yeni bir adım attı. Getir, İngiltere’de faaliyet gösteren hızlı teslimat uygulaması Weezy’nin tamamını satın almaya hazırlanıyor.

Daha önce Güney Avrupa pazarında faaliyet gösteren hızlı market teslimat uygulaması BLOK’u satın alan Getir böylelikle yurtdışındaki ikinci satınalmasını gerçekleştirecek. Satınalmayla birlikte Weezy’nin 700 civarındaki çalışanı Getir bünyesine katılacak.

Bir yıldan kısa sürede yurtdışında pek çok başarıya imza attıklarını kaydeden Getir Kurucusu Nazım Salur, “Birkaç hafta önce teknolojik girişimlerin merkezi ABD’de hizmet vermeye başladık. Yurtdışındaki büyümemizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Henüz genç bir girişim olmasına rağmen bölgesinde önemli yer edinmeyi başaran Weezy ile iş yapış biçimimizin ve kültürel yaklaşımımızın son derece uyumlu olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Getir’e büyük katkı sağlayacağına inanarak Weezy’i bünyemize katıyoruz. Bizim için çok önemli pazarlardan İngiltere’deki hizmet ağımızı daha da güçlendirecek. Heyecan verici bir satınalmayı daha gerçekleştiriyor olmaktan mutluyuz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.