Getir, Berlin ve Paris’te hizmet vermeye başladı

Londra ve Amsterdam'ın ardından Getir iki Avrupa şehrine daha açıldı.

22.06.2021 - 13:53 | MediaCat

Getir, Berlin ve Paris'te hizmet vermeye başladı

Bu yıl önce Ocak ayında İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet vermeye başlayan, ardından Mayıs ayında yeni rotasını Hollanda’nın başkenti Amsterdam olarak belirleyen Türk girişimi Getir, Berlin ve Paris’te de faaliyetlerine başladı.

Almanya’nın başkenti Berlin’de 16 Haziran, Fransa’nın başkenti Paris’te 21 Haziran itibarıyla hizmet vermeye başlayan Getir‘in Avrupa’da hizmet verdiği ülke sayısı beşe yükseldi. Marka, büyümesini sürdürmeyi ve yeni şehirlere açılmayı hedefliyor.

Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek

İlk günden itibaren hedeflerinin yurtdışında Getir adıyla faaliyet göstermek olduğunu ifade eden Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Altı ay gibi kısa sürede dört önemli Avrupa ülkesinde faaliyete başladık. Giriş yaptığımız ülkelerde, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve teknolojik altyapımızla operasyonumuzu hızla büyütebilme kabiliyetine sahibiz. Çok kısa zamanda Berlinlileri ve Parislileri Getir rahatlığı ile tanıştıracağımıza ve sokakları Getir moruyla renklendireceğimize inanıyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.