Gerilla Reklam Ödülleri açıklandı

Portekiz'in ilk gerilla reklam ajansı TORKE ve Lisbon Ad School(Lizbon Reklamcılık Okulu) işbirliğiyle gerçekleştirilen...

03.08.2009 - 15:03 | MediaCat

Portekiz’in ilk gerilla reklam ajansı TORKE ve Lisbon Ad School(Lizbon Reklamcılık Okulu) işbirliğiyle gerçekleştirilen yarışma, dünyadaki en başarılı gerilla reklam ve alternatif pazarlama çalışmalarının tanıtılmasını sağlamanın ötesinde bir başka amaç daha güdüyor: “Bütçenin değil, iyi fikirlerin önemli olduğunu göstermek”.

Cannes Reklam Ödüllerinin 30 yaş altındaki katılımcılara verdiği “Young Lions” kategorisine gönderme yapan “Old Croquette” kategorisi ise en ilgi çekici kategorilerden biri.

Yarışmanın diğer kategorileri ise; Offline alanda Ambush Marketing (Pusu Pazarlama), Field Marketing (Saha Pazarlama), Urban Interventions (Kentsel Müdahale), New alternative Media (Yeni alternatif Medya), PR Stunt, The “un” Category (Diğer), Online alanda Viral, Interactive Projects (İnteraktif Projeler), The Digital “un” Category (Digital/Diğer), alternatif alanda Old Croquette.

İlk uluslararası “Gerilla Reklam Ödülleri” 24 Temmuz 2009’da sahiplerini buldu ve sonuçlar açıklandı.

Buradan ödül alan tüm işleri görebilirsiniz.

Kaynak: bigumigu.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.