Seda Sayan Pepsi imza günlerine katılacak

Pepsi reklamlarında izlediğimiz Seda Sayan, 6 lt Pepsi satın alan herkese son albümü "Aşk'la"nın CD'lerini ücretsiz imzalayıp hediye edecek...

03.08.2009 - 14:32 | MediaCat

Pepsi reklamlarında izlediğimiz Seda Sayan, 6 lt Pepsi satın alan herkese son albümü “Aşk’la”nın CD’lerini ücretsiz imzalayıp hediye edecek.

Pepsi reklamlarında zor durumdaki Pepsi tüketicilerine yardım eden bir Pepsi tır şoförünü canlandırırken izlediğimiz Seda Sayan bu kez Pepsi tüketicilerine tam 10.000 adet albümünü hediye edecek.

Pepsi tırının sürücüsü olarak mutluluk ve para dağıtırken “Pepsi Yaşatır Seni” sloganını kullanan Seda Sayan böylece hayranlarına Pepsi sayesinde tam bir bayram havası yaşatacak. 7 Ağustos İzmir Kipa Çiğli’de, 13 Ağustos Ankamall Migros, 14 Ağustos Adana Carrefour’da alışveriş merkezlerinden toplam 6 lt’lik Pepsi’lerini satın alan herkes fişleri karşılığında Seda Sayan albümlerini alabilecekler. Ayrıca Seda Sayan aynı alışveriş merkezlerine o hafta içinde gelerek imza gününe katılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.