Gerçekten bulaşıcı bir billboard!

Steven Soderbergh'in filmi "Contagion"ı (Bulaşıcı) tanıtmak için Warner Bros. bu sefer sadece reklamcıların değil mikrobiyolog ve immunologları (bağışıklık uzmanları) tasarladığı bir billboard hazırlamış

13.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Steven Soderbergh’in filmi "Contagion"ı (Bulaşıcı) tanıtmak için Warner Bros. bu sefer sadece reklamcıların değil mikrobiyolog ve immunologların (bağışıklık uzmanları) tasarladığı bir billboard hazırlamış. Bu billboardun içinde büyüyen canlı bakteriler bulunuyor.

Özellikle çabuk büyüyen bakterilerle dolu billboard Toronto’da terkedilimiş bir vitrine yerleştirilmiş. 28 Ağustos’ta bilim insanları penisilin ve küfün de dahil olduğu pek çok bakteriyle dolu bir sistem hazırladılar. Özellikle çabuk büyüyen bakterileri seçen bilim insanları, billboardu öyle bir tasarlamışlarki bakteriler büyüdüğünde filmin adı ortaya çıkıyor. Billboardun bakterilerin yayılmasıyla değişin görüntüsü hem çok dikkat çekici hem de etkileyici.

Bu billboard’u sürdürülebilir ve doğal malzemeler kullanmak konusunda uzmanlaşmış olan CURB Media hazırlamış.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.