Gerçek sevgi sahibine daima geri döner

Pedigree'den depresyondaki Brezilyalılara bir öneri.

12.06.2019 - 10:30 | Arzu Nilay Kocasu

Gerçek sevgi sahibine daima geri döner

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Brezilyalıların yüzde 5,8’i depresyondan mustarip. Öte yandan, hayatın anlamını yitirdiklerini düşünen ve kaybettikleri şey her neyse bir daha geri gelmeyeceğine inanan insanlara yoksun kaldıkları mutluluğu ve sevgiyi geri getirebilecek birileri var: Köpekler.

Köpeklerin insanlar üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekmek ve özellikle depresyondaki Brezilyalıları köpek sahiplenmeye teşvik etmek isteyen Pedigree, bir köpek ile sahibi arasındaki sevgiyi anlatan bir buçuk dakikalık bir animasyon yayınladı.

Köpekler ile insanlar arasındaki dostluğu şiirsel bir dille anlatan reklam filminin yanı sıra üzerinde “sevgi”, “mutluluk”, “yaşam” ve “umut” kelimelerinin yazılı olduğu oyuncaklar hazırlayarak bunları influencer’lara ve yakın dönemde zorlu duygusal deneyimler yaşamış insanlara yollayan Pedigree’nin kampanyası AlmapBBDO imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Pedigree
  • Reklam Ajansı: AlmapBBDO Brezilya
  • Yapımevi: Vetor Zero
  • Yönetmen: Gabriel and Alton
  • Animasyon Yönetmeni: Fabiano Broki
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.