Geometry Global’de CEO değişimi

Steve Harding, WPP’deki 14 yılın ardından emekliye ayrılıyor.

01.03.2019 - 13:56 | MediaCat

Geometry Global'de CEO değişimi

WPP’nin marka deneyimi ve aktivasyon ajansı Geometry‘nin üst yönetim kademesinde değişim gerçekleşti. Buna göre, 14 yıldır çalışmakta olduğu WPP bünyesinde son altı yıldır Geometry Global CEO’su olarak görev alan Steve Harding, emekliliğinin ardından yerini Kantar Consulting Americas CEO’su Beth Ann Kaminkow’a bırakacak.

Kaminkow, Harding’den görevi nisan itibarıyla devralacak. Harding ise geçiş sürecini kolaylaştırmak adına yaza kadar şirkette kalmaya devam edecek.

WPP CEO’su Mark Read, CEO değişikliğine dair değerlendirmesinde, “Steve, 2013’te kuruluşundan bu yana Geometry’ye tutku ve azimle önderlik etti. Gösterdiği yönetimden ve üç ayrı kuruluşun alanında dünya lideri bir oluşum yaratmak üzere birleştirmesinde oynadığı başrolden ötürü ona şükranlarımı iletmek istiyorum. Beth Ann, Kantar Consulting’de inanılmaz işlere imza attı. Kendisinin Geometry’de CEO’luk görevini üstlenecek olması bana memnuniyet veriyor. Bu, sektör çapında sahip olduğumuz çekim gücünün ve kabiliyetlerimizin önemli bir göstergesidir.” dedi.

Geometry’nin kaptan köşkündeki altı yılın ve WPP‘de geçen 14 yılın ardından liderlik dümenini devretme zamanının geldiğine karar verdiğini belirten Harding, “Gerçekleştirdiğimiz birleşmeden bu yana çok yol kat ettik. Geometry’nin misyonunu başarıyla sürdürmesini garanti altına alacak dönüşüm sürecini başlattık. Bugün Geometry, marka sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak; tüketici ve müşteri deneyimlerindeki liderliği elinde tutacak kabiliyete ve altyapıya sahip.” diye konuştu.

Kaminkow ise şirketteki değişime ve gelecek planlarına ilişkin, “Geometry’ye katılmayı ve Steve’in öncülüğünde halihazırda ulaşılan başarıyı büyütmeyi dört gözle bekliyorum. Değişimi idare etmek, tüketici davranışlarının bu kadar hızlı biçimde dönüştüğü günümüzde ajansların temel yeterliliklerinden birisi olmak zorunda. Yani, yaptığımız her şeyin merkezine müşterilerimizin ihtiyaçlarını, hizmetlerimizin merkezine de onların müşterilerini koymamız gerekiyor. Ticaret ve yaratıcılık için inanılmaz derecede heyecan uyandıran bir dönemden geçiyoruz. Birlikte çalıştığımız markaların müşterilerine üstün niteliklere sahip çoklu kanal deneyimleri sunmak için müşterilerimizle işbirliğimizi geliştirmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.