‘Gençsen Geleceksin’ etkinlikleri başladı

Microsoft’un 5 yıldır düzenlediği ve bu yıl Nokia’nın desteklediği ‘Gençsen Geleceksin’ etkinlikleri kapsamında, İstanbul’dan Elazığ’a kadar pek çok üniversitede, üniversite öğrencileri ve teknoloji severleri geleceğin teknolojileri ile tanışıyor.

14.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Microsoft’un düzenlediği ve bu yıl Nokia’nın destekleri ile gerçekleşen “Gençsen Geleceksin” etkinlikleri Boğaziçi Üniversitesi’nde yapılan Kampus Turu ile başladı. Microsoft ve Nokia, üniversite öğrencilerine yeni nesil teknolojileri akademik ve ticari anlamda en verimli ve yüksek performansta kullanabilmeleri için eğitimler veriyor.

İstanbul’un ardından Ankara, Trabzon, Samsun, Denizli, Hatay, Malatya, İzmir, Elazığ, Gaziantep, Sakarya, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale’de çeşitli üniversitelerde yapılması planlanan “Gençsen Geleceksin” etkinlikleri kapsamında yapılacak eğitimler 2012 Mayıs ayına kadar devam edecek.

Tur dahilinde ziyaret edilecek üniversitelerde öğrencileri Microsoft Windows 7 DVD’leri, bir adet Nokia Lumia 800 Windows Phone  ve birçok sürpriz hediye bekliyor. Dönem sonunda yapılacak genel değerlendirmede ise uygulamasını Windows Phone Marketplace’te yayınlamış olan öğrenciler sürpriz hediyeler kazanacak. Etkinliğe kayıt yaptıran kısıtlı sayıda öğrenciye Microsoft ve Nokia uzmanlarınca özel Windows Phone programlama eğitimi de verilecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.