Roche UNICEF’e verdiği desteği sürdürüyor

Roche, Tıp Bayramı kapsamında UNICEF’e verdiği desteği sürdürüyor.

14.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Roche Türkiye, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle 7 yıldır UNICEF Türkiye Milli Komitesi’ne destek veriyor.

Roche Türkiye, bu yıl her çocuğun resim yapabileceği ve resim yapmanın yaratıcılığı geliştireceği düşüncesiyle “Geleceği hayal et!” Resim Festivali düzenledi. Resim Festivali’ne katılan Roche çalışanlarının 3-10 yaş arasındaki çocukları, “Dostluk”, “Barış” ve “Temiz Bir Dünya” temalarıyla, hayallerini resmettiler. 49 çocuğun birbirinden güzel resimlerle katıldığı festivaldeki çalışmalar, 2013 yeni yıl tebrik kartlarında yer alacak.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü Alanor Olalı, Roche Türkiye ile 7 yıldır çok verimli bir iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Roche’un her geçen gün büyüyen desteği çalışmalarımıza güç veriyor, çocuklarımız için hayati öneme sahip projeleri gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Roche çalışanlarının çocuklarının resimleri ise hem yeni yıl kartı olarak, hem moral destek sağlayarak bizi mutlu ediyor” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.