Genç tasarımcılar ‘kır çiçekleri’ için yarışacak!

MediaCat, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek MediaCat Açıkhava Ödüllerinde, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin işbirliğiyle...

18.02.2009 - 09:54 | MediaCat

MediaCat, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek MediaCat Açıkhava Ödüllerinde, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin işbirliğiyle, genç tasarımcılara yönelik bir afiş yarışması düzenliyor.

Türkiye’deki üniversitelerin iletişim fakültelerindeki ilgili bölümler ile güzel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı fakültelerindeki grafik bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katılabileceği bu yarışma, kırsal kesimde eğitimi yarım kalmış kız çocuklarına, yani ‘kır çiçeklerine’ burs ve yurt imkanı sağlama çalışmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Hem bireysel olarak hem de iki kişilik ekipler şeklinde katılmanın mümkün olduğu yarışmaya yaratıcı afiş çalışmaları göndermek için son tarih 6 Mart 2009.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya başvuran çalışmalar MediaCat Açıkhava Jürisi tarafından değerlendirilecek. Yapılacak değerlendirme sonucunda ilk üçe girenlerin çalışamaları www.mediacatonline.com ve www.mci.com.tr sitelerinde açıklanacak. Yarışmanın birincisi ödülünü MediaCat Açıkhava Ödüllerinin töreninde alacak.

Dereceye giren ilk üç ekibin isimleri ve işleri aynı zamanda MediaCat Açıkhava Sergisinde, MediaCat Açıkhava Yarışma Kitapçığında, Out of Home ve MediaCat dergilerinde yer alacak. Ve en önemlisi kazanan işler MediaCat Açıkhava Ödüllerinin ana sponsoru Ströer Kentvizyon’un ve eşsponsoru Üniversite Medya’nın reklam network’lerinde bir hafta boyunca ücretsiz olarak sergilenerek kamuoyunun dikkatine sunulacak.

Yarışmayla ilgili diğer şartlara ve yarışmanın yaratıcı brief’ine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

şartname

kırçiçekleri

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.