MediaCat

Genç reklamcı adayları ustalardan ders alacak

Reklam Yaratıcıları Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi, genç reklamcı adaylarıyla sektörün duayenlerini bir araya getiriyor.

Genç reklamcı adayları ustalardan ders alacak

Reklam Yaratıcıları Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi, genç reklamcı adaylarıyla sektörün duayenlerini bir araya getiriyor. Reklam Yazarlığı, Grafik Uygulama, Tasarım, Tanıtım Fotoğrafçılığı ve Yaratıcı Yazarlık konularında sertifika verecek atölyeler, reklamcılık öğrencileri ve kariyerini reklamcılık alanında sürdürmek isteyen gençlere rakiplerinin bir adım önüne geçme fırsatı sunuyor.

Haziran ayında başlayacak eğitimlerde, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Prof. Dr. Yusuf Eradam, Yard. Doç. Dr. Kemal Suher, Bülent Fidan, Baki Kara, Tolga Hancı, Zahide Ayyıldız Onaran, Uğur Mehter, Metin Karaşahin, Ergin Köylüceli, Yard. Doç. Dr. İpek Altınbaşak, Öğr. Gör. Pınar Kılıç, Öğr. Gör. Çisil Sohodol, Öğr. Gör. Duysal Aşkun, Öğr. Gör. Atilla Birkiye, Öğr. Gör. Gökçe Ertan, Öğr. Gör. Sedef Kabaş, Köksal Çiftçi, Suat Gürsözlü, Volkan Hoşcan, Hüsniye Saygılı, Fatih Gümüş, Öğr. Gör. Eda Noyan, Öğr. Gör. Tanzer Ercanpolat, Öğr. Gör. İlker Berkman, Harun Karanfilci, Öğr. Gör. Didem Çarıkçı Wong, Şafak Tavkul, Anıl Duran, Ömür Atay ve Merih Akoğul gibi Bahçeşehir Üniversitesi ve reklam sektöründen birçok önemli isim, bilgilerini, deneyimlerini ve reklam dünyası hakkındaki görüşlerini de genç reklamcı adaylarıyla paylaşacak. Katılımcılar, reklam sektöründeki gelişmeler, strateji ve planlama, yaratıcı süreç ve ajans yapıları gibi temel bilgileri ilk ağızdan dinleme şansına sahip olacak. Atölyelerde, bitirme programlarını başarıyla tamamlayanlar, sertifika almaya hak kazanmalarının yanı sıra, ajanslarda staj yapma şansını da yakalayacak.

Tüm genç reklamcı adaylar, Atölye Serfika Programları hakkında detaylı bilgiyi, Reklam Yaratıcıları Derneği’nin 0212 239 98 43 no’lu telefonundan ve ryd.org.tr adresinden alabilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.